Bon-Appetit Jumbo Squid in american sauce
€3.50*
Available, delivery time: 2-5 days
Net weight: 120g / Drained weight: 75g
Ingredients: Squid (60%), Sunflower oil (20%), Tomato (15%),
Onions (3%),
Salt, Spices
| Nutritional values per 100ml | |
| Energy | 508kJ / 145kcal |
| Fat | 6.1g |
| of which saturated fatty acids | 0.8g |
| Carbohydrates | 25g |
| of which sugar | 0g |
| Protein | 20g |
| Salt | 1.2g |
best before: 19/01/2025
| country of origin: | Spanien |
|---|
Cofaco Acores S.A.
Rua Prof. Carlos Alberto Mota Pinto No 9, 4C
1070-374 Lisboa
PORTUGAL
Login